This job has expired

Stażysta w dziale Należności

Employer
Bridgestone SSC in Poznań
Location
Poznan
Salary
PLN
Closing date
Dec 10, 2021

View more

Job Details

Opis stanowiska

  • Rodzaj umowy: Staż 8 miesięcy
  • W niepełnym wymiarze godzin
  • Lokalizacja: Poznań

Firma:

Bridgestone w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie w Indiach i Afryce (BSEMIA), z siedzibą w Zaventem (Belgia), jest spółką zależną Bridgestone Corporation, światowego lidera zapewniającego zrównoważoną mobilność i zaawansowane rozwiązania.

Oprócz naszych produktów z zakresu opon klasy premium, oferujemy rosnącą gamę rozwiązań zorientowanych na opony oraz rozwiązań mobilnych. Razem z naszymi partnerami i kierując się hasłem „Służenie społeczeństwu z najwyższą jakością” („Serving Society with Superior Quality”), które było naszą misją od momentu założenia firmy Bridgestone przez Shojiro Ishibashiego w 1931 roku, pracujemy nad przyspieszeniem wdrażania innowacji i rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności. Dzięki innowacyjnej technologii dążymy ku budowaniu łatwiejszej, bezpieczniejszej, płynniejszej i bezproblemowej mobilności naszego społeczeństwa i klientów, usprawniając sposób przemieszczania się, życia, pracy i zabawy.

Bridgestone korzysta też z rozbudowanej sieci sprzedaży detalicznej w całym regionie – nasza obecność w regionie EMIA jest największa w branży oponiarskiej. Za pośrednictwem 17 partnerów detalicznych posiadamy około 3500 punktów sprzedaży w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz około 2500 punktów sprzedaży w naszej sieci partnerskiej w Indiach. Ta sieć oferuje szereg usług, koncepcji i rozwiązań w zakresie mobilności.

W Bridgestone jesteśmy dumni z silnych relacji, jakie utrzymujemy z kierowcami, a jednym z głównych powodów, dla których tak się dzieje, jest rozbudowana sieć sprzedaży detalicznej.

Bridgestone EMIA

Zgodnie z „Bridgestone Essence”, nasze środowisko pracy budujemy na uczciwości i pracy zespołowej, gdzie wszyscy mogą uczyć się od siebie nawzajem i wnosić własny wkład w osiąganie przyszłych celów.

Szukamy osób, które potrafią podjąć wyzwanie, wyzwolić swój twórczy potencjał i wnieść wkład w sukces firmy, wykazując się odpowiedzialnością, odwagą i elastycznością. Chcemy, aby nasi pracownicy rozwijali swoje umiejętności, poszerzali wiedzę i byli dumni ze swojej pracy.

Cel

Poszukujemy osoby na stanowisko stażysty w Dziale Należności bezpośrednio podlegającej Kierownikowi działu Należności. Jest to rola lokalna z siedzibą w Poznaniu.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów
  • Rozliczanie płatności przychodzących od klientów
  • Uzupełnianie danych podstawowych w systemie
  • Archiwizacja dokumentów
  • Działanie zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • Przestrzeganie wyznaczonych terminów
  • Wspieranie pracy działu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do pracy w księgowości
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, otwartości, umiejętności pracy w zespole

Dlaczego warto się aplikować?

  • Będąc firmą globalną, Bridgestone przenosi karierę na wyższy poziom, oferując możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Oferujemy pracę w zdrowym i bezpiecznym środowisku, bo bezpieczeństwo jest priorytetowym obszarem w Bridgestone.

Jeśli możesz wykazać się umiejętnościami, których szukamy, i chcesz coś zmienić w pionierskiej firmie zajmującej się kształtowaniem zrównoważonej przyszłości rzeczywistych rozwiązań w zakresie mobilności, dołącz do nas w Bridgestone!

Następne kroki w procesie: Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone. Nasz zespół HR skontaktuje się z tymi kandydatami, których chcielibyśmy zaprosić do kolejnego etapu rekrutacji.

Nie wahaj się i aplikuj pod adresem https://careers.bridgestone-emea.com/

Czekamy na Twoją wiadomość!

Więcej o naszej Grupie i powodach, dla których warto do nas dołączyć można znaleźć na stronie

Śledź nas na mediach społecznościowych:

Zastrzeżenie

Różnorodność i integracja stanowią centralny element wartości Bridgestone EMIA na najwyższym poziomie. Kluczowe jest, aby nasi ludzie wykazywali pasję w dążeniu do doskonałości w celu poprawy społeczeństwa związanego ze światem, w którym żyjemy. Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności jest związane z misją założycieli firmy „Serving Society with Superior Quality” (Służenie społeczeństwu z najwyższą jakością), która jest niezbędna w kształtowaniu i tworzeniu organizacji służącej wszystkim ludziom z szacunkiem i związanej z naszą działalnością. Zdajemy sobie sprawę, że każdy jest inny i że pozyskanie, rozwój i zatrzymanie naszych pracowników stworzy zrównoważone środowisko pracy, które jest niezbędne dla naszego sukcesu. Oznacza to, że wszyscy kandydaci do pracy i członkowie personelu będą traktowani jednakowo i że nie będziemy dyskryminować w szczególności ze względu na płeć, stan cywilny, rasę, pochodzenie etniczne, kolor skóry, narodowość, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię lub wiek.

Company

Bridgestone Europe NV/SA Spółka Akcyjna Oddział w Polsce SSC w Poznaniu was created in Poznan in May 2011. Today, we provide various accounting, legal and HR services to the Bridgestone Group Companies across Europe.

Company info
Website