This job has expired

Praktykant w zespole Fuzji i Przejęć - Deal Advisory M&A

Employer
KPMG Poland
Location
Warsaw (PL)
Salary
pensja+ benefity
Closing date
May 20, 2021

View more

Job Role
Other
Sector
Agriculture, Forestry & Fishing, Finance
Contract Type
Internship
Hours
Full Time

Job Details

Twoje zadania:

  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów związanych z przejęciami przedsiębiorstw, przedsięwzięciami joint venture

Oczekujemy:

  • Statusu absolwenta lub studenta minimum III roku kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz umiejętności szybkiej nauki nowych systemów IT
  • Umiejętności analitycznych, dokładności i dbałości o wysoką jakość
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu
  • Biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności krytycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów
  • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze czasu przez okres przynajmniej 6 miesięcy

Oferujemy:

  • Pracę w wiodącym zespole fuzji i przejęć w Polsce
  • Poznanie standardów pracy w bankowości inwestycyjnej dzięki codziennemu wspieraniu zespołu przy zadaniach takich jak: przygotowywanie analiz finansowych przedsiębiorstw oraz otoczenia rynkowego, tworzenie dokumentów procesowych (teaser, memorandum informacyjne), identyfikacja potencjalnych inwestorów, wyceny przedsiębiorstw
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w wymagającym środowisku w ramach międzynarodowej firmy
  • Aktywny udział w ciekawych projektach
  • Możliwość dalszego kontynuowania kariery w roli analityka

Company

KPMG is a global network of professional firms providing Audit, Tax and Advisory services. We have 207,000 outstanding professionals working together to deliver value in 153 countries and territories. With a worldwide presence, KPMG continues to build on our successes thanks to clear vision, defined values and, above all, our people.

Our industry focus helps KPMG firms’ professionals develop a rich understanding of clients'​ businesses and the insight, skills and resources required to address industry-specific issues and opportunities.

The independent member firms of the KPMG network are affiliated with KPMG International Cooperative (“KPMG International”), a Swiss entity.  Each KPMG firm is a legally distinct and separate entity and describes itself as such.

Company info
Website

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert