This job has expired

Kierownik ds. finansowo-administracyjnych z językiem niemieckim - Financial Manager

Employer
Klient Pracuj.pl
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Finance Manager
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Grupa spółek z dziedziny IT, zaprasza do współpracy przy projektach krajowych
i międzynarodowych. Wdrażamy systemy informatyczne, udzielamy wsparcia w zarządzaniu projektami. Współpracujemy z wieloma branżami. Głównym celem spółek jest wykorzystanie innowacyjnych produktów do cyfryzacji dużych sieci handlowych.
Działamy na rynku już ponad 20 lat.

Kierownik ds. finansowo-administracyjnych
z językiem niemieckim
Financial Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska oraz zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem finansowo - administracyjnym oraz współpraca z biurami rachunkowymi
  • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem księgowości rachunkowej oraz zarządczej
  • nadzór nad terminowym sporządzaniem bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań dla Zarządu oraz dla instytucji zewnętrznych
  • sporządzanie budżetów oraz kontrola ich realizacji
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
    i archiwizacją dokumentacji
  • zarządzanie procedurami wewnętrznymi
  • współpraca z innymi działami w korporacji
  • ścisła współpraca z niemieckim oddziałem
  • zarządzanie płynnością firmy
  • rozwój systemu księgowego oraz wsparcie systemów z nim powiązanych

Wymagania:
  • płynna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym na kierunku rachunkowość lub finanse
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym
  • doświadczenie w zakresie wdrażania systemów księgowych będzie dodatkowym atutem
  • dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, rozliczeń podatkowych
  • znajomość niemieckiego prawa bilansowego i podatkowego będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz liderskie

Co oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej grupie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • organizację pracy bez ponadwymiarowego zaangażowania
  • możliwość wdrożenia work-life balance
  • wsparcie i doradztwo przy wdrażaniu w obowiązki i strategię działań spółki
  • bardzo rozwojowe stanowisko z dużą samodzielnością
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
  • kafeteryjny pakiet socjalny - m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, pakiet sportowy, bilety do kina, kupony do Empiku i inne
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert