This job has expired

Główny Księgowy / Główna Księgowa (Chief Accountant)

Employer
Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.
Location
Dąbrowa Górnicza, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
CFO
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy z branży automotive - poszukujemy osoby na stanowisko:
Główny Księgowy / Główna Księgowa (Chief Accountant) Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr Ref.: GK / MBY

Opis stanowiska:
  • nadzór księgowy nad 2 zakładami produkcyjnymi (Świdnica, Zielona Góra), w tym konieczność częstych podróży służbowych pomiędzy zakładami,
  • bezpośredni nadzór nad zespołem 4 specjalistów ds. księgowych, w dwóch zakładach produkcyjnych,
  • prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z przepisami rachunkowości,
  • nadzorowanie rozliczeń podatkowych (m.in.. VAT, CIT, PIT),
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu i grupy,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi,
  • wsparcie kierownictwa firmy w zakresie optymalnych rozwiązań księgowych, finansowych, podatkowych.

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku głównej księgowej, w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości (firma zlokalizowana na strefie ekonomicznej),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, na stanowisku bezpośrednio raportującym do Dyrektora Zakładu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód słuzbowy,
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i dofinansowania do posiłków,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. APLIKUJ
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert