This job has expired

Finance Manager

Employer
AGENCJA PRACY
Location
Bydgoszcz, PL

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Finance Manager i zapewniamy najwyższą jakość rekrutacji.

Wymagania

Opis wymagań:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu: finansów lub ekonomii
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu, finansów
  • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Obowiązki

    Opis obowiązków:
  • Tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu
  • Opracowanie struktury finansowania inwestycji
  • Nadzór nad przygotowaniem budżetu, kosztowego i inwestycyjnego
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację
  • Nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi
  • Oferujemy

    Oferujemy:
  • Pracę w miejscu, gdzie bedzie sporo wyzwań zawodowych i mozliwość sprawdzenia samego siebie
  • Szkolenia pozwalające podniesc kwalifiakcje zawodowe
  • Możliwośc rozwoju kariery i awansu
  • Premie motywacyjne
  • Przyjazne środowisko pracy

  • Aplikuj