This job has expired

Accountant

Employer
Klient GoWork.pl
Location
Gdynia, PL

Job Role
Accountant
Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Finanse - Ekonomia - Bankowość, Księgowość - Audyt - Podatki poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Accountant

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • ukończenia studiów magisterskich o profilu finsne, księgowość
  • minimum pół rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • analitycznego myślenia i dbałości o szczegóły
  • biegłej zanjomości języka francukiego i angielskiego
  • chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejetności
Obowiązki

Do obowiązków kandydata zaliczamy:
  • rozliczanie odbiorców i dostawców
  • kontakt z kilientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • przygotowywanie codzinnych raportów finasowych
  • wykonywanie miesięcznych i okresowych rozliczeń ksiegowych
  • aktywny udział w interesujących projektach

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:
  • możliwość udziału w mięzynarodowych projektach
  • sznsę na dalsze uczenie się i zdobywanie nowych umiejetności
  • pracę w miłej atmosferze
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity