This job has expired

Market Risk Consultant

Employer
Devire
Location
Warszawa, PL

Job Role
Risk Manager
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.
Market Risk ConsultantLokalizacja Warszawa

Dla naszego Klienta, spółki będącej jednym z liderów na rynku Instytucji Finansowych, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta/Analityka - Ryzyka rynkowego oraz płynności finansowej.

Zakres Obowiązków:
  • Udział w projektach ilościowych z obszaru ryzyka rynkowego
  • Wsparcie w przygotowaniu raportów oraz planów projektowych
  • Bezpośredni rozwój i utrzymanie relacji z klientem

Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe na kierunku związanym z finansami (ekonomia, statystyka, matematyka, informatyka)
  • Wcześniejsze doświadczenie w sektorze finansowym
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych, umiejętność wyciągania wniosków biznesowych na podstawie przeprowadzanych analiz
  • Mile widziane doświadczenie w budowie modeli do pomiaru ryzyka rynkowego
  • Wcześniejsze doświaczenie w pracy z użyciem: SQL, VBA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Mile widziane doświadczenie z obszarów: ALM; IRRBB
  • Inicjatywa w działaniu i chęć proponowania rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym w oparciu o Agile (Scrum)

Nasz Klient zapewnia:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, lekcje języka angielskiego)
  • Budżet szkoleniowy oraz możliwość zdobycia wielokierunkowego doświadczenia
  • Pracę przy użyciu najnowszych technologii
  • Międzynarodowe projekty

Uprzejmie prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)