This job has expired

Specjalista ds. zamówień IT

Employer
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Location
Katowice, PL

Job Role
Systems Accountant
Full Time
7-7-59396

Dla naszego Klienta, szwedzkiej spółki wspierającej procesy IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. zamówień IT

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki na stanowisku:
- zapewnienia płynności procesów w realizacji zamówień,
- monitorowanie statusu realizacji złożonych zamówień, weryfikacja dokumentów (faktury, dokumenty wysyłkowe),
- rozliczanie zewnętrznych dostawców,
- aktualizacja i prognozowanie budżetu,
- administrowanie danymi w systemie SAP.

Wymagania:
- min. 3 lata w prowadzeniu procesów zakupowych i finansowych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) umożliwiająca komunikację w międzynarodowym zespole,
- znajomość terminologii branży (IT),
- znajomość systemu SAP,
- zdolności analityczne oraz proaktywna postawa.

Korzyści:
- umowę o pracę na okres roku (z możliwością przedłużenia),
- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej firmie,
- elastyczne godziny pracy (6:00-9:00, poniedziałek-czwartek - 8,5h, piątek 6h),
- możliwość pracy zdalnej,
- pakiet benefitów (karta multisport, pakiet medyczny).