This job has expired

OtC Accountant with German [Rekrutacja prowadzona online]

Employer
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Location
Łódź, PL

Job Role
Accountant
Dla naszego Klienta,międzynarodowego centrum finansowego w zwiazku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko OtC Accountant with German.

Miejsce pracy: Łódź (aktualnie home office)

Zadania:

    Przetwarzanie księgowań wyciągów bankowych i zapewnienie wysokiego poziomu prawidłowych alokacji.
    Uzgadnianie kont bankowych;
    Uzgadnianie rezerw, korekt oraz prowadzenie czynności księgowych związanych z rabatami i prowizjami handlowymi;
    Odpowiadanie na zapytania od innych jednostek firmy lub działów dotyczących spraw księgowych O2C.
    Identyfikowanie i wdrażanie ciągłego doskonalenia i innowacyjnych rozwiązań procesowych.
    Przegląd i opracowanie procedur O2C, aktualizacja instrukcji procesowych.

      Wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii, księgowości lub podobne;
      Dobra znajomość j. niemieckiego;
      Dobra znajomość j. angielskiego;
      2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisk;
      Doświadczenie w pracy w branży BPO/SSC;
      Dobra znajomość Microsoft Excel;
      Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
      Dobre umiejętności analityczne i podejście do rozwiązywania problemów.
      Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
      Otwartość na zmiany i ulepszenia.

        Umowa o prace;
        Praca pełną wyzwań;
        Praca u pracodawcy o bardzo dobrej marce;
        Prywatna opieka medyczna;
        Owoce w biurze;
        Karta sportowa;
        Szeroki pakiet benefitów.