This job has expired

IFRS9 Modelling Specialist (Risk Hub) [rekrutacja online]

Employer
ING Tech Poland
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Business Analyst
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    9:00-17:00
    w tych godzinach pracujemy
    Zajęcza 4, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro
    Zakres obowiązków
    25%- Monitorowanie / opracowywanie modeli ryzyka kredytowego
    25%- Poprawa wydajności / monitorowanie istniejących modeli
    25%- Opracowywanie modeli pomiaru / zarządzanie ryzykiem kredytowym
    25%- Doradztwo przy podejmowaniu decyzji kredytowych / handlowych Pozostałe wymagania

      Silne umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów, komunikacyjne i wykonawcze,
      Niezależny, kreatywny i proaktywny umysł,
      Zdolność do zakwestionowania status quo,
      Świetne umiejętności pracy w zespole,
      Biegła znajomość języka angielskiego.

      Get job alerts

      Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

      Create alert