This job has expired

Senior FP&A Analyst

Employer
Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp. k.
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Financial Planning & Analysis
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Miejsce pracy: Warszawa
WA/FP&A/MM/ACC/06/10/2020 Twoje obowiązki:
  • Cost analysis,
  • Long and short term planning, reporting and analysis,
  • Budget preparation and monthly forecast,
  • Accounting month end process,
  • Tracking actual business performance vs. forecast/budget/prior year,
  • KPI analysis,
  • Providing preliminary assumptions to stakeholders and analyzing final submissions,
  • Commercial business analysis, including variance analysis and performance management
  • Analysis and tracking of sales contracts execution, performance vs targets, pricing development,
  • Improving raporting tools,
  • Cooperation with Accounting team to improve business and accounting controls,
  • Preparation of management reporting for local management,
  • Annual Operaton Plan (AOP) Reviews,
  • Preparing ad hoc reports;
Wymagamy:
  • 5 years of working experience preferably with experience in FP&A department,
  • CIMA/ACCA qualified or education in progress,
  • High analytical and quantitative skills,
  • Understanding of forecasting and budgeting processes,
  • General accounting knowledge,
  • Proficient in Microsoft Office applications, especially Excel (including VBA),
  • Fluent english,
  • Excellent attention to detail,
  • Good team player
Oferujemy:
  • Private medical care
  • Development opportunities,
  • Stable employment in an international company,
  • Life insurance
  • Language classes

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

  • Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail:rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

    Get job alerts

    Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

    Create alert