This job has expired

Expert - Climate-related and Environmental Risks

Employer
ING Bank Śląski S.A.
Location
Warszawa, PL

Job Role
Risk Manager
Miejsce pracy: Warszawa
AŚ_0022585

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Rozwój systemu zarządzania ryzykiem klimatycznym i środowiskowym w ramach projektu Grupy ING (w szczególności w kontekście EBC GLs)
  • Przeprowadzanie analizy luk i monitorowanie sposobu ich adresowania w kontekście nowych oczekiwań nadzorczych (EBC GLs, KNF Rek)
  • Weryfikacja zmian w regulacjach zewnętrznych i ocena ich wpływu na system zarządzania ryzykiem kredytowym Banku
  • Współpraca z Grupą ING i podmiotami nadzorczymi (EBC/KNF) w zakresie utrzymywania regulacyjnej zgodności systemu zarządzania ryzykiem kredytowym

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem
  • Doświadczenie w koordynacji przekrojowych projektów w ramach organizacji
  • Kreatywność i chęć upraszczania oraz wprowadzania zmian
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego, poziom - C1

Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastanawiasz się nad pracą w ING?Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>