This job has expired

Senior Accountant with English

Employer
Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp. k.
Location
Kraków, PL

Job Role
Accountant
Full Time
Senior Accountant with English Miejsce pracy: Kraków
KRK/SA/JM/10 Twoje obowiązki:
  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • comiesięczne uzgadnianie kont i usuwanie rozbieżności na rachunkach,
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń,
  • kontrolowanie terminów spłat należności dla Spółki,
  • sprawowanie nadzoru nad terminowym regulowaniem wszystkich zobowiązań.
Wymagamy:
  • 3. letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe - Finanse i Rachunkowość,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • samodzielności w działaniu oraz doskonałej organizacji czasu pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • ciekawą ścieżkę kariery.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

  • Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail:rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.