This job has expired

Treasury Specialist

Employer
Displate
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Treasury
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
W Displate pomagamy ludziom kolekcjonować ich pasje. Displate to globalny marketplace zrzeszający ponad 40 000 artystów z całego świata i sprzedający ich prace (ponad 1 MLN grafik) drukowane na najwyższej jakości metalu i wieszane za pomocą magnesu. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 2 MLN plakatów na całym świecie! Współpracujemy z takimi markami jak Star Wars, Marvel, DC Comics, HearthStone (Blizzard), Witcher, GWENT i Cyberpunk 2077 (CD Projekt Red). Jest nas już ponad 200 utalentowanych osób. Obecnie do naszego zespołu finansowego poszukujemy:
WarszawaMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • realizacja płatności i zapewnienie terminowości (wprowadzanie przelewów do banku)
  • weryfikacja przelewów pod kątem WHT i split payment
  • rozliczanie transakcji z operatorami płatności masowych
  • przygotowywanie cotygodniowych raportów ‘weekly cash'
  • relacje z bankami (np. zakładanie rachunków bankowych, zarządzanie kartami kredytowymi, zarządzanie lokatami); w tym z bankami zagranicznymi
  • zarządzanie płynnością i walutami na rachunkach bankowych
  • wsparcie dla CFO w zakresie pozyskiwania finansowania, budżetowania oraz raportowania zarządczego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze treasury/ księgowości/ kontrolingu
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wyciągania wniosków i prezentacji danych
  • mile widziana znajomość systemów księgowych/raportowych (Comarch)
  • otwartość na nowe wyzwania

Warto być z nami ponieważ:

  • oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz niesamowicie pozytywną atmosferę -
    w końcu Twój rozwój i satysfakcja z pracy są w naszym interesie
  • pracujemy z produktem o najwyższej jakości, który jest produkowany w naszej manufakturze
  • jesteśmy polską firmą o globalnej marce, która ma duże ambicje i dalekosiężne plany - nasze środowisko jest międzynarodowe i pracujemy z partnerami z całego świata
  • mamy kreatywne biuro w centrum Warszawy oraz drugie, znajdujące się w Austin w USA
  • ciężko pracujemy, ale potrafimy się też świetnie bawić, bo czas wolny po pracy też jest bardzo ważny!
  • wiemy, co to relaks - mamy chill room, game room, a także perkusję i inne instrumenty czy gadżety, przy których możesz odetchnąć czy wyrazić siebie!
  • oferujemy świeże owoce, aby wesprzeć kreatywną pracę naszych umysłów
  • możesz u nas przygotować kawę na swój ulubiony sposób - mamy wszystko: od french press przez moka pot, aż po klasyczne ekspresy do kawy
  • organizujemy wydarzenia charytatywne, by pomagać innym, takie jak Charity Breakfasts czy Szlachetna Paczka
  • w naszej firmowej biblioteczce możesz znaleźć komiksy, książki biznesowe czy art booki (oraz wygodne miejsca do czytania na naszych kanapach czy hamakach :)
I confirm that I have been informed that GWD Concept Sp.z.o.o., a company based in Warsaw, Al. Jerozolimskie 123A, is the controller of my personal data. I have been informed that I have the right to access my data, rectify it, erase it or limit its processing.

I have been informed that I have the right to withdraw my consent at any time by sending an appropriate request to the following address - hr@displate.com.

I have also been informed that my personal data will be processed by GWD Concept Sp.zo.o. until the completion of the recruitment process, unless I withdraw my consent earlier by sending an appropriate request to hr@displate.com.

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert