This job has expired

account payable&payments assistant, gorzów wielkopolski

Employer
Randstad
Location
Gorzów Wielkopolski, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Accounts Assistant
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
opis stanowiska

Chciałbyś się rozwijać w firmie, która otwiera Centrum Usług Finansowych w Gorzowie Wielkopolskim?

Obecnie prowadzimy rekrutację do firmy DOMO (dawniej Solvay).

Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • umowę o pracę: pierwsza na czas określony (10 m-cy); kolejna na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej, premii kwartalnej
  • w pełni dofinansowany pakiet medyczny LuxMed
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków na terenie firmy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • udział w międzynarodowych projektach
  • bezpłatne i dostępne miejsce parkingowe dla pracowników

zadania

  • sprawne i terminowe przetwarzanie oraz zatwierdzanie faktur
  • wprowadzanie faktur dostawców i not kredytowych do systemu SAP (ERP)
  • wystawianie faktur w powiązaniu z zamówieniem i potwierdzeniem odbioru towarów
  • identyfikacja problemów AP i przekazywanie ich do właściwych działów w celu sprawnego rozwiązania
  • dokonywanie kontroli poprzedzających płatności
  • pomoc w przygotowywaniu regularnych płatności oraz zamykaniu księgi głównej na koniec okresu rozliczeniowego
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów wyszczególniających stan zobowiązań
  • realizacja zadań firmy dla oddziałów firmy w Polsce, Francji, Hiszpanii

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego magisterskiego w obszarze finansów bądź pokrewnych
  • doświadczenia zawodowego w obszarze finansowo-księgowym
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • opanowania podstawowych zasad rachunkowości
  • biegłego korzystania z pakietu Microsoft Office

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert