This job has expired

Specjalista do Zespołu VAT

Employer
GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Sp. k.
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Tax Compliance
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Jesteśmy jedną z największych firm prawniczych i podatkowych w Polsce. Znajdujemy się w czołówce najlepszych kancelarii w Polsce zdobywając wysokie pozycje w rankingach prawnych i podatkowych organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Rzeczpospolitą, a także w międzynarodowych zestawieniach branżowych: Chambers & Partners, The Legal 500 czy The Lawyer.Na rynku funkcjonujemy prawie 25 lat. Zatrudniamy ponad 120 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Naszymi klientami są średnie i duże polskie firmy oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa, zaś za obsługę klientów indywidualnych odpowiada zespół Private Client.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:
SPECJALISTA DO ZESPOŁU VAT
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • analiza przepisów podatkowych pod kątem ich prawidłowego zastosowania oraz ich skutków w codziennych sytuacjach występujących w działalności gospodarczej,
  • przygotowywanie opinii podatkowych, wniosków o interpretacje podatkowe,
  • analiza i opiniowanie umów, ofert i potencjalnych transakcji pod kątem podatkowym,
  • bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych oraz przygotowanie odpowiednich rekomendacji w tym zakresie,
  • bieżący kontakt z organami skarbowymi, przygotowywanie wyjaśnień oraz odpowiedzi dla urzędów skarbowych.

Wymagania:

  • znajomość prawa podatkowego, szczególnie w obszarze VAT,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo - mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze podatkowym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie istniejącej na rynku od blisko 25 lat,
  • szansę na rozwój zawodowy w ramach interesujących projektów realizowanych na rzecz polskich i międzynarodowych klientów, w tym liderów swoich branż,
  • atrakcyjne warunki finansowe, uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności,
  • udział w spotkaniach, rozgrywkach sportowych oraz wyjazdach firmowych.

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert