This job has expired

chief accountant/ finance manager, gdynia

Employer
Randstad
Location
Gdynia, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
CFO
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
opis stanowiska

Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i szeroką wiedzę w zakresie księgowości? Jeśli chciał(a)byś się dalej rozwijać w stabilnej firmie to ta oferta jest dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • opiekę medyczną
  • pracę w gronie specjalistów oraz miłą atmosferę

zadania

  • zarządzanie i planowanie pracy zespołu księgowego
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji, rozliczeń podatkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego oraz MSSF
  • nadzór nad prowadzeniem księgi głównej przedsiębiorstwa i podmiotów powiązanych
  • zapewnienie pełnego cyklu rozliczeniowego zgodnie z polityką grupy
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, analiz i raportów na potrzeby firmy w ustalonych terminach
  • odpowiedzialność za zasady rachunkowości oraz procedury księgowe i podatkowe
  • identyfikowanie możliwości usprawnienia i optymalizacji procesów księgowych
  • utrzymywanie zgodności wszystkich kont bilansowych do celów finansowych i podatkowych
  • monitorowanie i rejestrowanie transakcji finansowych zgodnie z przepisami i polityką firmy
  • raportowanie do instytucji zewnętrznych
  • nadzór nad przepływem dokumentów księgowych
  • pomoc w przygotowaniu budżetu poprzez dostarczenie niezbędnych informacji, raportów i dokumentów
  • codzienna współpraca z innymi działami na różnych poziomach struktury organizacyjnej
  • kluczowy kontakt dla audytu oraz instytucji zewnętrznych

oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym mile widziana
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (w obszarze rachunkowości, ekonomii, finansów)
  • bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości, przepisów prawa podatkowego oraz MSSF
  • doświadczenie w rozliczaniu spółek powiązanych
  • znajomość kwestii związanych z naliczaniem płac
  • praktyczna znajomość MS Office w szczególności MS Excel
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP ( znajomość IFS mile widziana)
  • zdolności analityczne, zorganizowanie i dbałość o szczegóły
  • umiejętność zarządzania i koordynowania pracy zespołu

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert