This job has expired

Ar accountant

Employer
Klient GoWork.pl
Location
Kraków, PL

Job Role
Accountant
Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Finanse - Ekonomia - Bankowość poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Wymagania

KWALIFIKACJE:
  • Wykształecenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie na stanowisku ksiegowego
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Bardzo dobra znajomość programów księgowych i Excela
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Obowiązki

    OBOWIĄZKI:
  • Wystawianie faktur i not kredytowych
  • Ksiągowanie wyciagów bankowych
  • Archiwizowanie dokumentów ksiegowych
  • Sporządzanie raportów i analiz finasowych
  • Wypełnianie deklaracji podatkowych
  • Oferujemy

    OFERUJEMY:
  • Możliowść pracy w przyjaznym środowisku
  • Wynagrodzenie plus premie uznaniowe
  • Szkolenia branżowe i kursy językowe
  • Pakiet socjalny

  • Aplikuj