This job has expired

Finance Manager

Employer
Relyon Recruitment Sp. z o.o. Sp. k.
Location
Wrocław, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Finance Manager Miejsce pracy: Wrocław
WRO/FA/MM/ACC/03/10/2020 Twoje obowiązki:
· opracowywanie prognoz, planów, strategii i budżetów wraz z kontrolą ich realizacji,
· planowanie i monitorowanie płynności finansowej,
· przygotowywanie zestawień i raportów,
· przygotowywanie forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
· dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
· analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów,

Nadzór nad Działem Księgowości:

· prowadzenie rachunkowości spółki zależnej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
· kontrola merytoryczna dokumentów, zapewnienie kompletności i poprawności księgowań oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych,
· sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, itp.),
· sporządzanie sprawozdań dla GUS i NBP,
· sporządzanie sprawozdań finansowych,
· przygotowanie dokumentacji Cen Transferowych,
· przygotowanie raportów zarządczych na potrzeby Zarządu oraz Grupy,
· sporządzanie analiz i rekomendacji dotyczących sytuacji finansowej firmy,
· nadzór nad pracą działu księgowości,
· sporządzanie budżetu oraz prognozy wyników firmy,
· współpraca z kierownictwem, oraz innymi działami firmy.
Wymagamy:
· wsparcie Zarządu i Grupy w decyzjach zarządczych,
· doświadczenie w prezentowaniu wyników finansowych przez Zarządem i Grupą,
· co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/ego, oraz 2 letnie na stanowisku Finance Managera,
· zmysł analityczny,

· biegła znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenia,
  • pakiet benfitów,
  • możliwość nabycia nowych kompetencji w silnej na rynku branży

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 - 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

  • Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności.

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail:rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

    Get job alerts

    Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

    Create alert