This job has expired

GL accountant

Employer
Klient GoWork.pl
Location
Katowice, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Accountant
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Finanse - Ekonomia - Bankowość poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Wymagania

Profil kandydata

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Accoutnat lub GL Accoutnat

- Wykształcenie wyższe kierunkowe - finanse, rachunkowość, ekonomia

- Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Zdolności analityczne - praca w środowisku Excel

- Chęć uczenia się nowych rzeczy, gotowość do podejmowania wyzwań
Obowiązki

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za tworzenie pełnych sprawozdań finansowych

- księgowanie faktur kosztowych oraz zakupu

- refakturowanie kosztów związanych z działalnością doradczą na rzecz Klientów

- współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

- raportowanie zewnętrzne np. do urzędów statystycznych, skarbowych
Oferujemy

Oferujemy

- Zatrudnienie na zasadach stabilnej i długoterminowej umowy

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Wynagrodzenie plus premie kwartlne

- Pakiet pozapłacowych benefitów

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert