This job has expired

Finance Manager

Employer
Agencja Pracy
Location
Toruń, PL

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Finance Manager i zapewniamy najwyższą jakość rekrutacji.

Wymagania

Profil kandydata
  • Kilkuletnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych
  • Doskonała wiedza z zakresu budżetowania, podatków, planowania finansowego, raportowania zarządczego i finansowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, inicjatywa, elastyczność, dynamizm oraz wielozadaniowość
Obowiązki

Opis stanowiska
  • Stworzenie narzędzi kontrolingowych
  • Organizacja procesów księgowych
  • Prezentowanie pełnych danych finansowych w zakresie rachunku zysków i strat
  • Opracowanie narzędzi sprawozdawczości zarządczej
  • Dostarczanie dokładnych danych finansowych w celu bieżącego monitorowania efektywności biznesowej oraz umożliwienia właściwego reagowania
  • Budowa i rozwój zespołu finansowo-księgowego
Oferujemy

Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w finansach
  • Szkolenia branżowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stabilną umowę
  • Premie motywacyjne