This job has expired

Junior Accountant - j. niderlandzki

Employer
CEE Experts
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Assistant Accountant
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości.

Zadania:

- Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy
- Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
- Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
- Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
- Księgowanie i wprowadzanie faktur
- Weryfikacja faktur

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (B2-C1)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Gotowość do ciągłego rozwoju

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
- Umowę o pracę
- Elastyczny grafik pracy - tylko dla Kandydatów z j. niemieckim

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert