This job has expired

Analityk IT

Employer
PROFI CREDIT POLSKA S.A.
Location
Bielsko-Biała, PL

Job Role
Systems Accountant
Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.
Analityk IT
Zakres zadań:
  • Przeprowadzanie analizy biznesowej, zbieranie oraz analizowanie wymagań dotyczących zmian w systemach,
  • Współpraca z programistami w ramach zespołów Agile
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM
  • Asysta podczas testów akceptacyjnych
  • Raportowanie KPIs Działu IT

Profil Analityka IT:
  • Znajomość narzędzi projektowych oraz notacji UML i BPMN
  • Podstawowa znajomość PL/SQL i jednej z wymienionych technologii : .NE_ C# , PHP7 lub JAVA
  • Znajomość JIRA, GIT, Enterprise Architect
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
  • Zdolności analityczne, inicjatywa, samodzielność
  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunków informatyczno-matematyczno-ekonomicznych lub student (tryb niestacjonarny)
  • Osoba komunikatywna, samodzielna, z własną inicjatywą

Oferujemy:
  • Atrakcyjny i czytelny system wynagradzania - podstawa uzależniona od posiadanego doświadczenia + premia kwartalna uzależniona od wyników
  • Home Office po okresie próbnym
  • Umowę o pracę w dużej Spółce finansowej
  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki i niezbędne wsparcie merytoryczne
  • Udział w ambitnych, lokalnych i międzynarodowych projektach IT
  • Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego,
  • Pozytywne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę,
  • Pakiet benefitów, w tym: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu
  • Nowe biuro i profesjonalne narzędzia pracy: notebook + 2 monitory
Miejsce:Bielsko-Biała Bielsko-Biała