This job has expired

Młodszy księgowy - Junior Accountant

Employer
Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.
Location
Kraków, PL

Job Role
Assistant Accountant
Posiadając osiemnaście zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, Silgan Closures jest wiodącym na świecie producentem zamknięć metalowych, plastikowych i kompozytowych. Są one stosowane do wrażliwych na tlen, pakowanych próżniowo i aseptycznie produktów spożywczych oraz napojów niegazowanych. Silgan Closures jest częścią Silgan Holdings Inc. USA

Silgan White Cap Polska, szuka osoby na stanowisko:
Młodszy księgowy / Junior Accountant Location: Kraków

Oferta skierowana jest do studentów ostatniego roku studiów lub absolwentów studiów ekonomicznych (najlepiej kierunków związanych z rachunkowością i finansami)

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja dokumentacji pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Księgowanie faktur od dostawców, przygotowywanie płatności;
  • Rozliczanie podróży służbowych;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Wsparcie działu księgowości w codziennej pracy;

Wymagania:

  • dobry poziom języka angielskiego;
  • logiczne myślenie oraz zdolności analityczne;
  • wysoki poziom: zaangażowania, motywacji i odpowiedzialności;

Oferujemy:

  • rozwój w kameralnym księgowym centrum usług wspólnych, w którym jest możliwość kontaktu z księgowością różnych krajów;
  • praca na systemie SAP;
  • elastyczne godziny pracy;
  • stabilne zatrudnienie dla osób zaangażowanych;
  • możliwość wykorzystania języków obcych;
  • dogodny dojazd - biuro w centrum Krakowa;
  • pakiet korzyści socjalnych: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, szkolenia językowe, dofinansowanie posiłków;