This job has expired

Fund Accountant

Employer
Agencja pracy GoWork.pl
Location
Gliwice, PL

Job Role
Accountant
Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fund Accountant

Wymagania

Profil kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse lub rachunkowość)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie rynkami finansowymi i chęć rozwoju w tym obszarze
  • Zdolności analityczne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
Obowiązki

Zakres obowiązków:
  • Kontrola rozliczeń papierów wartościowych
  • Uzgadnianie zleceń zarządzających z otrzymanymi potwierdzeniami transakcji
  • Bieżące prowadzenia ksiąg rachunkowych i przygotowywania codziennych wycen
  • Przygotowywanie projekcji płynności i weryfikacji gotówki
  • Kontrola limitów inwestycyjnych
  • Prowadzenie ewidencji zawartych transakcji
Oferujemy

Co oferujemy:
  • Intensywne szkolenie wdrażające do wykonywanych zadań i dalszy rozwój kompetencji zawodowych
  • Pogłębienie wiedzy związanej z rynkami kapitałowymi i instrumentami finansowymi
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport