This job has expired

Junior Accountant - j. niemiecki

Employer
CEE Experts by L.M. International Group
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Assistant Accountant
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania:
- Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy
- Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
- Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
- Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
- Księgowanie i wprowadzanie faktur
- Weryfikacja faktur

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Gotowość do ciągłego rozwoju

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
- Umowę o pracę
- Elastyczny grafik pracy - tylko dla Kandydatów z j. niemieckim

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert