This job has expired

Junior Accountant - Dutch / Danish

Employer
CEE Experts
Location
Warszawa, PL
Salary
Competitive
Closing date
Oct 30, 2020

View more

Job Role
Assistant Accountant
Sector
Finance
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time
CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach Sprzedaży i Marketingu, HR, Produkcji, Zakupów oraz BPO. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości.

Zadania:
- Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów zagranicznych placówek firmy
- Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
- Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
- Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
- Księgowanie i wprowadzanie faktur
- Weryfikacja faktur

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego lub duńskiego (C1)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Gotowość do ciągłego rozwoju

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Kompleksowy program wdrożeniowy
- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
- Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
- Możliwości rozwoju
- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
- Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Get job alerts

Create a job alert and receive personalized job recommendations straight to your inbox.

Create alert